Czytaj więcej

Oferta pracy – portier

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje pracownika na stanowisko – PORTIER.

Miejsce pracy: Warszawa (Kampus Ochota UW, ul. Żwirki i Wigury 101)

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie portierni w stałej dyspozycji i zwracanie uwagi na właściwe zabezpieczanie majątku w pomieszczeniach budynku CNBCh UW
• Udzielanie osobom zainteresowanym informacji o rozmieszczeniu pomieszczeń biurowych i laboratoriów CNBCh UW
• Codzienne przyjmowanie i wydawanie kluczy do wszystkich pomieszczeń w budynku CNBCh UW, zgodnie z obowiązującymi upoważnieniami
• Sprawdzanie stanu zabezpieczenia pomieszczeń oraz sprawności działania urządzeń elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych w czasie obchodu obiektu. Powiadamianie odpowiednich służb, zgodnie z procedurą ustaloną dla CNBCh UW
• Dopełnianie czynności zaniedbanych przez użytkowników w zakresie wyłączania światła, zakręcania kranów instalacji wodnej, zamykania okien i drzwi oraz innych działań związanych z ochroną mienia
• Sprawdzanie uprawnień do wynoszenia z obiektu przedmiotów stanowiących własność CNBCh UW, na podstawie ważnych dokumentów (przepustka, upoważnienie) podpisanych przez Dyrektora CNBCh UW
• Odbieranie telefonu i przełączanie do odpowiednich numerów wewnętrznych oraz obsługa szatni w zakresie przyjmowania i wydawania odzieży
• Dbanie o utrzymanie porządku wewnątrz i wokół pomieszczenia portierni.

Wymagania:

• Sumienność i komunikatywność
• Sprawność fizyczna i gotowość do wykonywania drobnych prac fizycznych
• Niekaralność
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Praca na umowę – zlecenie w systemie zmianowym

Aplikacje (CV + krótki list motywacyjny) prosimy wysyłać do dnia 19.06.2022 r. na adres: sekretariat@cnbc.uw.edu.pl z dopiskiem „Portier”
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Więcej ofert pracy: Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego » Kariera