Identyfikacja wizualna

W celu promowania spójnego wizerunku Centrum Nauk Biologiczno – Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, powstała Księga Identyfikacji Wizualnej, która jest zgodna z Księgą Identyfikacji Wizualnej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to dokument, który zawiera ogólne zasady tworzenia materiałów informacyjno-promocyjnych Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, w oparciu o spójną i rozpoznawalną symbolikę.

Zasady stosowania loga CNBCh UW można znaleźć w Skróconej Księdze Znaku:

Skrócona ksiega znaku_CNBCh_2017

Podstawą naszego systemu identyfikacji są:

• logo białe na zielonym tle:

wersja angielska:

• zielone na białym tle:

• czarne na białym tle

wersja angielska:

W materiałach promocyjnych stosowanymi kolorami są:

ZIELONY
PANTONE 368 C, CMYK 60/0/100/0 RGB 129/179/49

SZARY
PANTONE 431 C, CMYK 0/0/0/70 RGB 94/106/113

CZARNY
PANTONE Black 6 C, CMYK 86/85/79/100 RGB 0/0/0

BIAŁY
CMYK 0/0/0/0 RGB 255/255/255

Obowiązującą czcionką jest czcionka Czcionka Roboto oraz Czcionka Akrobat, stosowana w dłuższych tekstach.

Logo CNBCh UW jest znakiem chronionym prawnie. Uzyskanie pozwolenia na jego wykorzystanie zobowiązuje użytkownika do przestrzegania wszystkich zasad.

Wszystkie wersje plików logotypu CNBCh UW, w wersji do Internetu i do druku, można uzyskać pod adresem: promocja@cnbc.uw.edu.pl